
Монітор Asus 34" TUF Gaming VG34VQ3B (90LM0AA0-B01170) VA Black Curved 180Hz
14 054 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN25094
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Частота оновлення 180 гц і час відгуку 1 мс MPRT. Розігнана до 260 Гц частота оновлення усуває гальмування і розмитість рухів, забезпечуючи перевагу в шутерах від першої особи, перегонах, стратегіях у реальному часі та спортивних іграх. Надвисока частота оновлення дає змогу грати на максимальних графічних налаштуваннях і миттєво реагувати на те, що відбувається на екрані
ADAPTIVE-SYNC. Технологія AMD FreeSync Premium, підтримувана через порти DP і HDMI, забезпечує змінну частоту оновлення для низької затримки, відсутності заїкань і розривів під час ігор
Високий динамічний діапазон. TUF Gaming VG34VQ3B використовує переваги технології HDR, забезпечуючи яскравіші кольори та вищий рівень контрастності, як порівняти з традиційними моніторами
ELMB Sync. Програмне забезпечення ELMB Sync, яке дає змогу ELMB працювати одночасно з технологією адаптивної синхронізації, щоб усунути «примари» та розриви для надзвичайно чітких ігор із високою частотою кадрів
Змінний овердрайв. Вбудована технологія ASUS Variable Overdrive дає змогу монітору динамічно змінювати налаштування овердрайву під час зміни частоти кадрів, забезпечуючи оптимальні результати в будь-якій грі. Ви самі вибираєте, наскільки сильним має бути загальний ефект, а монітор сам вибирає, що робити далі
Інтуїтивно зрозуміле управління. Програмне забезпечення DisplayWidget Center удосконалило користувальницький інтерфейс, щоб користувачі могли легко змінювати налаштування монітора за допомогою миші - тепер немає необхідності звертатися до екранного меню
GamePlus. Ексклюзивна гаряча клавіша GamePlus, розроблена компанією Asus, пропонує ігрові можливості, які допомагають отримати більше задоволення від гри. Цю функцію було розроблено за участю професійних геймерів, що дає їм змогу практикуватися та вдосконалювати свої ігрові навички
GameVisual. Технологія Asus GameVisual має сім попередньо встановлених режимів відображення, що дозволяють оптимізувати зображення для різних типів контенту. Доступ до цієї унікальної функції здійснюється за допомогою "гарячої клавіші" або через екранне меню налаштувань дисплея
Технологія Flicker-Free. Технологія Flicker-Free знижує рівень мерехтіння і зменшує навантаження на очі, що підвищує комфорт під час тривалих ігрових сесій
Asus Low Blue Light. Технологія Asus Low Blue Light знижує кількість потенційно шкідливого синього світла, випромінюваного дисплеєм. Для керування ступенем зниження рівня синього світла доступні чотири різні налаштування фільтра
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED підсвічування | 1 |
| VESA | 100х100 мм |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Вбудовані динаміки | 1 /(2Вт x 2) |
| Входи | USB Hub : 4x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 2 x HDMI (v2.0), Роз’єм для навушників, DisplayPort 1.4 x 2 (HBR3) |
| Габарити (ШхВхТ) | 809 x 448 x 213 /(з підставкою), 809 x 366 x 107 мм (без підставки) |
| Діагональ екрану | 34 " |
| Вигнутий екран | Да |
| Контрастність (статична) | 4000:1 |
| Концентратор USB | 4хUSB3.2 |
| Призначення | Для ігор |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Покриття екрану | матове |
| Потужність аудіосистеми | 2х2 Вт |
| Підтримка сторін | 21:09:00 |
| Регулювання по висоті | відсутнє |
| Рекомендована роздільна здатність | 3440х1440 |
| Сенсорний | Немає |
| Співвідношення сторін | 21:09:00 |
| Споживана потужність (в роботі) | 18 Вт |
| Тип пристрою | монітор |
| Угол обзора по вертикали | 178 ° |
| Кут огляду по горизонталі | 178 ° |
| Час реакції | 1 мс /(MPRT) |
| Частота оновлення | 180 Гц |
| Яскравість екрану | 400 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 054 ₴







