
Шурупокрут-дриль акумуляторний Зеніт ЗША-12 М Li 12В 2х1.3Аг 28Нм 0-350·1300об/хв 1.1кг кейс (841747)
1 824 ₴
- Немає в наявності
- Код: IN26215
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Шуруповерт електричний (акумуляторний) ЗЕНИТ ЗША-12 М Li – це надійний ручний бездротовий інструмент, призначений для закручування та викручування шурупів, гвинтів або саморізів при монтажних, оздоблювальних або будівельних роботах.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zenit |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 1.3 а/год |
| Діаметр патрона | 0.8 мм /- 10 мм |
| Ключові особливості | реверс, гальмо вибігу, світлодіодне підсвічування |
| Напруга | 12 В |
| Харчування | Li-Ion |
| Швидкість обертання за YZ | 1350 об/хв |
| Тип | шурупокрути, дриль-шуруповерт |
| Тип патрона | швидкозажимний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 824 ₴






