
Піч електрична ARDESTO, 60л, 2000Вт, механіч., конвекція, подвійне скло (MEO-F60CDG)
4 449 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN26669
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електрична піч ARDESTO – надійний помічник на кухні для справжніх кулінарних експериментів! Завдяки об’єму 60 л і потужності 2 034 Вт вона забезпечує рівномірне приготування навіть великої кількості продуктів. Регулювання температури від 50 до 250 °C і 5 режимів, включно з конвекцією, зумовлюють можливість готувати страви різної складності. Із таймером до 90 хв та індикацією завершення процесу легко контролювати час, а внутрішнє освітлення додає зручності.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Об`єм | 60 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 38,4 х 60 х 49,4 |
| Конструкція | незалежна |
| Максимальна температура | 250 °C |
| Потужність | 2034 Вт Вт |
| Освітлення | 1 /18 Вт |
| Управління | поворотні перемикачі |
| Функції | конвекція, індикація закінчення процесу приготування |
| Колір | нержавіюча сталь, сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 449 ₴










