
Піч електрична ARDESTO, 48л, 1600Вт, механіч., конвенція, рожен (MEO-F48RCB)
3 575 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN26674
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електрична піч ARDESTO об’ємом 48 л має потужність 1 640 Вт, забезпечуючи рівномірне приготування за температури від 50 до 250 °C. Також наявні 6 режимів приготування, таймер до 90 хв та індикатор завершення процесу, які допомагають точно контролювати час готування.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Об`єм | 48 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 33 х 59 х 46,5 |
| Конструкція | незалежна |
| Максимальна температура | 250 °C |
| Потужність | 1640 Вт Вт |
| Освітлення | 1 /18 Вт |
| Функції | конвекція, індикація закінчення процесу приготування |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 575 ₴










