
Блок живлення Extradigital для пилососу для Dyson Vacuum cleaner V10 DS 30.45V, 1.1A (PSD4019)
1 057 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN29375
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Найменування | Блок живлення для пилососів Dyson Vacuum cleaner V10 DS 30.45V 1.1A |
| Тип блоку живлення | спеціалізований |
| Вхідна напруга | 100-240V / 1.2A (50-60Hz) |
| Вихідна напруга | 30.45V 1.1A |
| Вихідний струм | - |
| Коннектор | - |
| Корпус | пластик, чорний колір |
| Взаємозамінюваність | 205720-611V10 |
| Сумісність | Dyson V11 (SV14, SV17), V10 (SV12), V15 (SV22), V12 (SV20) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Extra Digital |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аксесуари | блок живлення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 057 ₴




