
Духова шафа Gorenje електрична, 77л, A+, пара, готування на різних рівнях, нерж (BPSA6747A08X)
24 748 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN30040
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електрична духова шафа Gorenje об’ємом 77 літрів забезпечує зручне та ефективне приготування страв. Функція пари сприяє збереженню соковитості продуктів та покращує якість випікання. Можливість готування на різних рівнях забезпечує рівномірний розподіл тепла. Інтуїтивний дисплей спрощує керування та вибір програм. Стильний корпус із нержавіючої сталі гармонійно доповнить сучасний інтер’єр кухні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Вага | 35.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Духовка | електрична |
| Максимальна температура | 300 °C |
| Можливості | освітлення, Механічне блокування дверцят, PerfectGrill, покриття TouchFree, випікання з парою, форма HomeMade Plus, IconTouch, очищення парою, STEPBake, налаштування для піци, плавне відкриття та закриття дверцят, AutoBake, можливість готувати одночасно н |
| Обсяг | 77 л // Емність для води: 0.13 л |
| Потужність мікрохвильової печі | 3500 Вт /(приєднувальна) |
| Споживання електроенергії у режимі очікування | 0.001 кВт |
| Тип | Вбудована |
| Колір | Нержавіюча сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 748 ₴









