
Акумуляторна батарея 2E 7.4 В, 5000 мАг для одягу з підігрівом (2E-RB5000FHC)
991 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN30781
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Холодної пори року більше не доведеться відчувати дискомфорт, якщо напохваті є надійний помічник – акумуляторна батарея для одягу з підігрівом 2E. Завдяки гідній ємності, простому заряджанню і сумісності з одягом 2E можна насолоджуватися теплом не тільки під час зимових прогулянок чи активних подорожей, а й щодень, виконуючи повсякденні справи.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 2E Tactical |
| Напруга | 7.4 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихід | DC 7.4 В/2.2 A, USB 5 В/2 A |
| Вхід | USB Type-C: 5 В/2 A |
| Ємність | 5000 мАг |
| Потужність | 37 Вт·год Вт |
| Сумісність | Жилет з підігрівом 2E Heat Power Plus, Кофта з підігрівом 2E Heat Power, Жіноча термобілизна з підігрівом 2E eFiber for Women, Чоловіча термобілизна з підігрівом 2E eFiber for Men |
| Тип | Акумуляторна батарейка |
| Тип акумулятора | літій-полімерний (Li-Polymer) |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 991 ₴









