
Кавомолка Liberton LCG-2302, Black, 150W, 60г, блокування включення при знятій кришці овий корпус, ніж
484 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN33076
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кавомолка Liberton LCG-2302 призначена для використання в побутових цілях. Представлений пристрій можна застосовувати для подрібнення не тільки кавових зерен, а й для створення унікальних спецій з власноруч зібраних трав.
Особливості Liberton LCG-2302
- Контейнер для кавових зерен здатний вмістити в себе 60 г вмісту. При цьому можна підготувати за один сеанс порцію кави, якої вистачить на кілька разів не тільки вам, а й цілій компанії поціновувачів цього прекрасного напою.
- Основний масив роботи припадає на леза, які подрібнюють зерна, перетворюючи їх на мелену масу. Для створення ножів перевагу віддали нержавіючій сталі, яка бездоганно підтримує гостроту ріжучих елементів, а також не окислюється.
- Імпульсний режим — це особлива функція кавомолки Liberton LCG-2302, яка дає можливість повністю контролювати процес помелу.
- Кавомолка потужністю 150 Вт допоможе якісно і швидко подрібнити зерна для приготування улюбленого напою.
Побалуйте себе ча
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liberton |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Імпульсний режим | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоблокування | є |
| Відсік для меленої кави | немає |
| Габарити ВxШxГ | 165х83х83 мм |
| Дисплей | немає |
| Дозування порції кави | немає |
| Місткість контейнера | 51-100 г |
| Захист від перегріву | немає |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 101-150 Вт Вт |
| Регулювання ступеня помелу | немає |
| Система помелу | Ніжова |
| Таймер | немає |
| Тип керування | механічний |
| Колір | Black |
Інформація для замовлення
- Ціна: 484 ₴





