
Кавомолка Liberton LCG-2304, Grey, 200Вт, 70г, 2 змінні чаші із нерж. сталі для м'яких та твердих
1 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN33078
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кавомолка електрична Liberton LCG-2304 допоможе вам за лічені хвилини перемолоти кавові зерна та отримати ароматну свіжомелену каву. Цей пристрій стане справжньою знахідкою для поціновувачів кави, які прагнуть до досконалості у всьому, починаючи з вибору і подрібнення зерен.
Особливості Liberton LCG-2304
- Місткість кавомолки вміщує до 70 г кавових зерен, що дає можливість за один раз приготувати каву на 3–4 чашки. Лезо з нержавіючої сталі та 2 насадки подрібнювача (з 2 і 4 ножами) забезпечують якісний і рівномірний помел.
- Імпульсний режим допоможе самостійно регулювати тривалість роботи подрібнювача, щоб отримати бажаний результат: від грубого помелу для френч-преса до дрібного для еспресо.
- Кавомолка Liberton LCG-2304 обладнана зручним відсіком для зберігання шнура. Це дозволить компактно тримати прилад, не заплутуючи та не пошкоджуючи шнур.
Зберігати та використовувати кавомолку Liberton LCG-2304 дуже зручно. Завдяки компактним розмірам вона не з
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liberton |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Імпульсний режим | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоблокування | є |
| Відсік для меленої кави | немає |
| Габарити ВxШxГ | 200x100x110 мм |
| Дисплей | немає |
| Дозування порції кави | немає |
| Місткість контейнера | 70 г |
| Захист від перегріву | немає |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | 151-200 Вт Вт |
| Регулювання ступеня помелу | немає |
| Система помелу | Ніжова |
| Таймер | немає |
| Тип керування | механічний |
| Колір | Grey |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 200 ₴






