
Кронштейн настільний для монітора 17-32" OfficePro MA301, Black, VESA 100x100 мм/75x75 мм, регулювання
1 620 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN34026
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кронштейн настільний для монітора 17-32" OfficePro MA301, Black, VESA 100x100 мм/75x75 мм, регулювання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OfficePro |
| Спосіб установки | Настільний |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 |
| Перегляд кронштейна | похило-поворотний |
| Вузлов нахилу | +45°/-45° |
| Вузлів повороту | +90°/-90° |
| Кількість вузлів | 1 |
| Максимальна підтримувана діагональ | 32" |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 17" |
| Навантаження | до 1-9 кг |
| Стандарт VESA | 75х75 мм, 100х100 мм |
| Сумісність (діагональ) | до 32-37" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 620 ₴










