
Кронштейн настільний для монітора 17-35" Gembird MA-DA1-03 VESA 100х100 мм, до 10кг, нахил від -50° до +50°,
1 773 ₴
- Немає в наявності
- Код: IN34029
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Кронштейн настільний для монітора 17-35" Gembird MA-DA1-03 VESA 100х100 мм, до 10 кг, нахил від -50° до +50°,
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gembird |
| Спосіб установки | Настільний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Перегляд кронштейна | похило-поворотний |
| Вузлов нахилу | +50°/-50° |
| Вузлів повороту | 360° |
| Кількість вузлів | 2 |
| Максимальна підтримувана діагональ | 35" |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 17" |
| Навантаження | до 10 кг |
| Стандарт VESA | 75х75 мм, 100х100 мм |
| Сумісність (діагональ) | до 32-37" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 773 ₴







