
Кухонний ніж універсальний Tefal Precision, 12см, нержавіюча сталь (K2890524)
730 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN34140
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кухонний ніж універсальний Tefal Precision K2890524 – це найгостріший ніж Tefal, здатний легко нарізати будь-які продукти завдяки куту заточки 22°. Німецька нержавіюча сталь та технологія загартування льодом (-120°C) забезпечують міцність, довговічність і стійкість до корозії. Ергономічна нековзка ручка та легка конструкція гарантують комфорт під час використання. Дизайн ножа відзначений міжнародною нагородою reddot 2023. Для збереження гостроти рекомендується використовувати дерев’яну або пластикову дошку, ручне миття та заточування точилкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Тип | Ніж універсальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| V-подібне заточування | Немає |
| Антибактеріальне покриття | немає |
| Вага | 0.084 кг кг |
| Довжина леза ножа | 120 мм |
| Ергономічна форма ручки | є |
| Колекція | Precision |
| Матеріал ручки | Неіржавка сталь |
| Можливість миття в посудомийній машині | є |
| Наявність зубчиків | немає |
| Наявність чохла/футляра | без ч охоло |
| Нековзне покриття ручки | немає |
| Петля для підвісу | немає |
| Тип кріплення ручки | cуцільне лиття |
| Тип леза | штамповане |
| Колір ручки | сріблястий |
| Ширина леза | 35 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 730 ₴










