
Монітор DELL 23.8" P2425D HDMI, DP, USB, IPS, 2560x1440, 100Hz, sRGB 99%, Pivot (210-BQMX)
12 949 ₴
- Немає в наявності
- Код: IN34942
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
DELL P2425D — 23.8-дюймовий IPS-монітор із чіткою QHD-роздільною здатністю 2560x1440 та частотою оновлення 100 Гц для плавного зображення. Завдяки покриттю 99% sRGB ви отримаєте точну передачу кольорів і яскраву картинку. Монітор оснащений сучасними інтерфейсами — HDMI, DisplayPort і USB-хабом для зручного підключення. Підтримка Pivot, регулювання по висоті та нахилу роблять його комфортним для тривалої роботи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Роздільна здатність екрану | 2560х1440 |
| Тип матриці | IPS |
| Розміри | |
| Вага | 5.61 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 |
| Kensington Lock | відсутній |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Ігрові технології | немає |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 538.7х496.55х181.54 мм |
| Діагональ екрану | 23.8" |
| Додаткові роз'єми | 1хUSB Type-B, 1хUSB Type-C |
| Вигнутий екран | Немає |
| Контрастність | 62.50069 |
| Концентратор USB | 3хUSB3.2 |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулювання по висоті | є |
| Сенсорний | Немає |
| Співвідношення сторін | 0.67292 |
| Споживана потужність (в роботі) | 15.6 Вт |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Колір | чорний з сріблястим |
| Час реакції | 5 мс |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Яскравість | 350 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 949 ₴






