
Монітор Dell P2725DE (210-BQSZ)
17 103 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN47839
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Працюйте продуктивно з цим 27-дюймовим QHD-монітором із широкими можливостями підключення, сертифікованим TUV на 4 зірки та гарантуючим комфорт для очей.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Роздільна здатність екрану | 2560х1440 |
| Тип матриці | IPS |
| Розміри | |
| Вага | 6.59 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 2 |
| HDMI | 1 |
| Kensington Lock | є |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Ігрові технології | немає |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 612.5х535.7х192.16 мм |
| Діагональ екрану | 27" |
| Додаткові роз'єми | 2хUSB Type-C, RJ-45 |
| Вигнутий екран | Немає |
| Контрастність | 62.50069 |
| Концентратор USB | 3хUSB3.2 |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулювання по висоті | є |
| Сенсорний | Немає |
| Співвідношення сторін | 0.67292 |
| Споживана потужність (в роботі) | 19.6 Вт |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Колір | Чорний |
| Час реакції | 5 мс |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Яскравість | 350 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 103 ₴







