
Монiтор Dell 23.8" P2425DE (210-BRDM) IPS Black/Silver 100Hz
15 491 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN34946
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Працюйте продуктивно з цим 23,8-дюймовим QHD-монітором із широкими можливостями підключення, сертифікованим TUV на 4 зірки за комфорт для очей.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Роздільна здатність екрану | 2560х1440 |
| Тип матриці | IPS |
| Розміри | |
| Вага | 5.61 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 2 |
| HDMI | 1 |
| Kensington Lock | відсутній |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Ігрові технології | немає |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 538.7х496.55х181.54 мм |
| Діагональ екрану | 23.8" |
| Додаткові роз'єми | USB Type-C, RJ45 |
| Вигнутий екран | Немає |
| Контрастність | 62.50069 |
| Концентратор USB | 3хUSB3.2 |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулювання по висоті | є |
| Сенсорний | Немає |
| Співвідношення сторін | 0.67292 |
| Споживана потужність (в роботі) | 16.5 Вт |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Колір | чорний з сріблястим |
| Час реакції | 5 мс |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Яскравість | 350 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 491 ₴






