
Монитор Dell 23.8" E2425HM (210-BRDN) IPS Black 100Hz
5 048 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN34947
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Поліпшений перегляд
Відчуйте високу частоту оновлення 100 Гц під час роботи із сертифікованим TUV Rheinland 3-зірковим переглядом у поєднанні з ComfortView Plus.
Висока частота оновлення
Висока частота оновлення 100 Гц забезпечує менше мерехтіння, більш плавне прокручування і більш плавний рух.
ComfortView Plus
Мінімізуйте шкідливий вплив синього світла без шкоди для точності передачі кольору за допомогою постійно ввімкненої вбудованої ComfortView Plus від Dell.
Подивіться різницю, коли ComfortView Plus допомагає знизити жовті відтінки, щоб забезпечити кращу точність передачі кольору, в порівнянні з результатами програмної технології Low Blue Light.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Тип матриці | IPS |
| Розміри | |
| Вага | 3.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 |
| Kensington Lock | є |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-sub) | 1 |
| Ігрові технології | немає |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 538.64x412.35x171 мм |
| Діагональ екрану | 23.8" |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Вигнутий екран | Немає |
| Контрастність | 41.66736 |
| Концентратор USB | немає |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулювання по висоті | відсутнє |
| Сенсорний | Немає |
| Співвідношення сторін | 0.67292 |
| Споживана потужність (в роботі) | 14.3 Вт |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Колір | Чорний |
| Час реакції | 5 мс |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 048 ₴





