24,5-дюймовий монітор серії PRO MP251 забезпечує максимальний фокус і економію місця. Технологія EyesErgo сприяє гарному самопочуттю завдяки зниженню навантаження та ергономічному дизайну. Ми покращуємо візуальні ефекти та підвищуємо продуктивність за допомогою бездоганної інтеграції апаратного та програмного забезпечення та використовуємо частоту оновлення 100 Гц для майбутньої роботи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Тип матриці | IPS |
| Розміри | |
| Вага | 2.9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | 1 |
| Kensington Lock | є |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-sub) | 1 |
| Ігрові технології | немає |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 557.5x422x207 мм |
| Діагональ екрану | 24.5" |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Вигнутий екран | Немає |
| Контрастність | 54.16736 |
| Концентратор USB | немає |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | 2х2 Вт |
| Регулювання по висоті | відсутнє |
| Сенсорний | Немає |
| Співвідношення сторін | 0.67292 |
| Споживана потужність (в роботі) | немає даних |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Колір | Чорний |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Яскравість | 300 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 423 ₴







