
Плита комбінована Castle CPG-60X, Steel, варильна поверхня з духовкою, поворотні перемикачі, 4 газові
12 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN36408
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Плита Castle CPG-60X - сучасний кухонний прилад, який об'єднує в собі можливості газової поверхні та електричної духовки, надаючи багатофункціональність для приготування різноманітних страв.
Варильна поверхня
- Плита обладнана 4 газовими зонами нагріву різної потужності, що дає змогу вам готувати кілька страв одночасно на варильній поверхні.
- Поверхня плити вкрита емаллю, яка допомагає захистити її від корозії та забруднень.
- Решітки виготовлені з емальованої сталі, що робить їх зносостійкими та легкими в очищенні.
- Castle CPG-60X оснащена поворотними перемикачами для управління зонами нагріву.
- Електрозапалювання, розташоване в ручці, дає змогу безпечно та зручно запалювати газові конфорки.
- Безпечне використання пристрою можливе завдяки функції газ-контроль, що унеможливлює користування у разі зникнення полум'я.
- Кришка варильної поверхні виготовлена з металу і може використовуватися для захисту варильної поверхні або як додатко
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Castle |
| Тип | Комбінована |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Електропідпал | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 86.5 см мм |
| Глибина | 60 см мм |
| Гриль | немає |
| Кількість конфорок (зон нагріву) | 4 |
| Матеріал решіток | емальована сталь |
| Тип духовки | Електрична |
| Тип керування | поворотні перемикачі |
| Колір | Steel |
| Ширина | 60 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 999 ₴




