
Плита Electrolux газова, 57л, 50x60см, нерж (LKG504010X)
18 197 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN51985
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комбінована плита Electrolux LKG504010X — це поєднання точного контролю газової варильної поверхні та ефективної електричної духовки. Чотири газові конфорки дозволяють швидко регулювати температуру для приготування різних страв, а електрична духовка з функцією гриля забезпечує рівномірне запікання. Стильний дизайн з нержавіючої сталі легко впишеться в будь-який інтер’єр кухні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Клас енергоспоживання | A |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | варильна поверхня з духовкою |
| Висота | 85.5 см /143.7 см (з відкритою кришкою) мм |
| Газ-контроль | є |
| Глибина | 60 см мм |
| Кількість конфорок | 4 |
| Кількість скла дверцят | 2 |
| Можливості | Конвекція, гриль, Освітлення, конвекція + нижній, конвекція + гриль, низ |
| Обсяг духовки | 57 л |
| Управління | Механічне |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Ширина | 50 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 197 ₴






