
Прожектор LED, Videx F3, Black, 30 Вт, 2850 Лм, 5000K, 180-265V, IP65 / IK07, з датчиком руху (VLE-F3-0305B-S)
770 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN36716
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прожектор LED, Videx F3, Black, 30 Вт, 2850 Лм, 5000K, 180-265V, IP65 / IK07, з датчиком руху (VLE-F3-0305B-S)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Вага | 290 г |
| Потужність | 30 Вт |
| Світловий потік | 2850 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Датчик руху | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Датчик освітленності | є |
| Клас захисту | IP65 |
| Напруга | AC 180-265 В |
| Харчування | від мережі |
| Робоча температура | -20 °C ~ + 40 °С |
| Ресурс роботи | 30000 рік |
| Розміри | 154 x 141 x 52 мм |
| Температура світла | 5000K |
| Тип акумулятора | без акумулятора |
| Кут розсіювання | 110° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 770 ₴





