
Акумуляторний пилосос XO CZ019 Black (CZ019.black)
1 369 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN36823
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
XO СZ019 - бездротовий пилосос, незамінний помічник у підтримці чистоти як в автомобілі, так і вдома
Завдяки компактним розмірам його зручно брати з собою в дорогу, а потужність всмоктування до 6.1 кПа забезпечує відмінну якість прибирання
Ємність акумулятора: 5000 мА/год
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | XO |
| Колір | Чорний |
| Об'єм пилозбірника | 0.12 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування щітки | без підсвічування |
| Індикатор заряду | є |
| Вага | 0.583 кг кг |
| Випускний фільтр | НЕРА міючий |
| Входить до комплекту постачання | акумуляторний пилосос, насадки, кабель USB, гарантійний талон, інструкція |
| Для меблів | є |
| Додаткові насадки | немає |
| Еко-режим | відсутній |
| Збір рідини | відсутній |
| Знімний пилосос | без знімного пилососу |
| Індикатор заповнення пилозбірника | відсутній |
| Кількість рівнів потужності | 2 режими |
| М'який валик | немає |
| Модуль для вологого прибирання | немає |
| Потужність всмоктування | немає даних |
| Міні-турбощітка | немає |
| Наявність дисплея | без дисплея |
| Напружка акумулятора | 3.7 В |
| Насадка прямого всмоктування | немає |
| Настінний кріплення | відсутній |
| Харчування | Акумулятор |
| Споживана потужність | 80 Вт |
| Підлога/Килим | немає |
| Регулятор потужності | на корпусі |
| Тип пилососу | портативний / автомобільний |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип ручки | Пряма |
| Тип прибирання | сухе |
| Турбо-режим | відсутній |
| Турбощітка | немає |
| УФ-обробка | немає |
| Рівень шуму | 80 дБ |
| Циклонна система | немає |
| Час повного заряджання акумулятора | немає даних |
| Час роботи від акумулятора (звичайний режим) | 25 хв |
| Щілинна | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 369 ₴




