
Шабельна пила Einhell TE-AP 750 E (4326170)
2 593 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN51647
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Універсальна шабельна пила Einhell TE-AP 750 E серії Expert забезпечує легку роботу по розпилюванню найрізноманітніших матеріалів завдяки номінальній потужності 750 Вт і електронному регулюванні швидкості ходу для налаштування інструменту відповідно до конкретним матеріалом і області застосування. Підошва не вимагає інструментів для регулювання і, отже, дозволяє оптимально використовувати лезо. Пильне полотно можна швидко замінити без будь-яких інструментів. Для комфортної та безпечної роботи передбачена велика м'яка зона захвату, завдяки якій універсальна пила завжди зручно і надійно лежить в руці. Пильне полотно по дереву фірми KWB входить в комплект поставки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Вага | 2.45 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | шабельна |
| Глибина пропилювання | 150 мм / (дерево), 10 мм (метал) |
| Сила двигуна | 750 Вт/(споживана) |
| Оберти двигуна | 2800 об/хв |
| Харчування | електромережа |
| Тип | ручна |
| Функції та можливості | рукоятка з м'якою накладкою, Електронний регулятор швидкості, заміна пильного полотна без додаткових інструментів, ергономічна рукоятка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 593 ₴

