
Шуруповерт Einhell TP-CD 18/60 Li-i BL (без АКБ та ЗП) (4514205)
3 618 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN57957
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторний ударний шуруповерт Einhell TP-CD 18/60 Li-i BL - Solo має безщітковий двигун для кращої продуктивності та більш тривалої роботи в порівнянні зі звичайними двигунами з вугільними щітками через відсутність будь-якого зносу через механічне стирання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.37 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Ключові особливості | реверс, LED підсвічування робочої області |
| Напруга | 18 В |
| Харчування | Li-Ion |
| Швидкість обертання за YZ | 2000 об/хв /max |
| Тип | дриль-шурупокрут |
| Тип патрона | швидкозажимний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 618 ₴









