
Пила дискова Einhell TC-CS 1410 1410Вт 190х30мм (4331050)
3 675 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN51615
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ручна циркулярна пила Einhell TC-CS 1410 призначена для здійснення поздовжніх, поперечних і похилих розпилів в дереві і пластику.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.35 кг/нетто, 5.76 кгрутто кг |
| Вид | циркулярна |
| Глибина різу при 45º | 46 мм |
| Сила двигуна | 1410 Вт |
| Оберти двигуна | 5500 об/хв |
| Харчування | електромережа |
| Розмір диска | 190 мм/x30 мм x2.5 мм, 24 зуби |
| Тип | диска |
| Функції та можливості | можливість приєднання до пилососа, Плавний пуск, вбудована ручка, розщеплюючий клин, фіксатор вала для легкої заміни диска, твердосплавний пильний диск, підходить для роботи з напрямними/Einhell |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 675 ₴

