
Пилосос Karcher FCV 3 (1.056-122.0)
10 980 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN40429
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ручний миючий пилосос FCV 3 забезпечить сяючу чистоту у вашому домі! Завдяки інноваційній функції Xtra!Clean цей апарат вирішує 3 завдання: очищає підлогу як пилосос, виконує вологе прибирання та висушує покриття для підлоги. Він дозволяє легко очищати як тверді поверхні, так і килими та навіть збирати з підлоги рідини. Завдяки цьому забезпечується значне прискорення прибирання – економія часу сягає 50%. Три режими прибирання – стандартний з подачею води, сухого прибирання та підвищеної потужності Advanced! Power – гарантують усунення будь-яких забруднень, чи то пил, шерсть свійських тварин чи стійкі плями. Прогресивна технологія Hygienic!Spin із частотою обертання роликової щітки до 500 об/хв забезпечує не тільки чудовий результат вологого прибирання, але й видалення до 99% бактерій, т.е. е. гігієнічну чистоту. При цьому енергії довговічного акумулятора достатньо тривалої (до 30 хвилин) роботи, що дозволяє без перерв очистити до 130 кв. м підлоги, а функція самоочищення полегшує очищення апарату та виключає контакт із брудом.
Подовження терміну гарантійного обслуговування
При реєстрації апарату, що має гарантійний термін 12 місяців, на сайті www.karcher.ua покупець отримує сертифікат, що дає право на додатковий строк гарантійного обслуговування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Живлення | Акумулятор |
| Об'єм пилозбірника | 0.42 л |
| Споживана потужність | 160 Вт |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.763 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування щітки | без підсвічування |
| Індикатор заряду | є |
| Випускний фільтр | мікрофільтр |
| Входить до комплекту постачання | пилосос, універсальна роликова щітка, миючий засіб, зарядна, паркувальна та чистяча станція, щітки, фільтр |
| Для меблів | немає |
| Додаткові насадки | немає |
| Еко-режим | відсутній |
| Збір рідини | є |
| Знімний пилосос | без знімного пилососу |
| Індикатор заповнення пилозбірника | відсутній |
| Кількість рівнів потужності | 1 режим |
| М'який валик | є |
| Модуль для вологого прибирання | є |
| Потужність всмоктування | немає даних |
| Міні-турбощітка | немає |
| Наявність дисплея | без дисплея |
| Напружка акумулятора | 18 В |
| Насадка прямого всмоктування | немає |
| Настінний кріплення | відсутній |
| Підлога/Килим | немає |
| Регулятор потужності | на ручці |
| Тип пилососу | вертикальний |
| Тип ручки | Пряма |
| Тип прибирання | м'якший |
| Турбо-режим | відсутній |
| Турбощітка | немає |
| УФ-обробка | немає |
| Рівень шуму | немає даних |
| Колір | Чорний |
| Циклонна система | немає |
| Час повного заряджання акумулятора | 3 рік |
| Час роботи від акумулятора (звичайний режим) | 30 хв |
| Щілинна | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 980 ₴








