
Пилосос Philips XW9463/11
29 528 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN40438
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рішення 3-в-1: сухе й вологе прибирання, сухе прибирання та ручний пилосос
Легко перемикайтеся між режимами сухого й вологого прибирання, лише сухого прибирання та ручного пилососа, залежно від поверхні та потреби прибирання.
Сухе й вологе прибирання за один раз: попередньо пилососити не потрібно
Прибирає вологий і сухий бруд за один раз, залишаючи ідеально вимиту підлогу. Не потрібно попередньо пилососити.
Лише сухе прибирання та ручний пилосос, якщо вологе прибирання не потрібне
Режим лише сухого прибирання можна використовувати, коли не потрібне вологе прибирання, наприклад, для чищення килимів, килимових покриттів або для швидкого чищення між прибираннями. Ручний пилосос має 2 насадки для чищення оббивки, меблів, плінтусів і кутків на стелі.
Запатентовані щітки AquaSpin 4000 о./хв
Насадка AquaSpin 4000 об./хв прибирає більше пилу, бруду, плям і рідин.
Гігієнічна система автоматичного очищення: без ручного чищення щітки
Автоматично очищає пристрій від вологи, бруду та бактерій після кожного використання. Не потребує ручного чищення й завжди готовий до використання.
Завжди чиста вода завдяки PowerCyclone Aqua
PowerCyclone Aqua ефективно відокремлює й затримує бруд і брудну воду, забезпечуючи постійний потік свіжої води, що проходить через щітки й на підлогу.
3 спеціальні режими прибирання для будь-якої потреби
Режим поглинання, нормальний та інтенсивний режими призначені для ефективного прибирання будь-якого типу бруду й рідких забруднень.
Система з двома щітками видаляє більше вологого й сухого бруду
Чистить під час руху як вперед, так і назад, щоб зібрати більше вологого й сухого бруду. Зробіть кожен рух важливим.
Високопродуктивне комплексне прибирання
Прибирає до 285 м2 на одному заряді батареї без зменшення потужності та погіршення результатів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Колір | Чорний |
| Об'єм пилозбірника | 0.42 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування щітки | з підсвічуванням |
| Індикатор заряду | є |
| Вага | 1.6 кг кг |
| Випускний фільтр | НЕРА міючий |
| Входить до комплекту постачання | акумуляторний пилосос, насадки, акумулятор, станція очищення, щітка для очищення, миючий засіб, інструкція |
| Для меблів | є |
| Додаткові насадки | немає |
| Еко-режим | відсутній |
| Збір рідини | є |
| Знімний пилосос | зі знімним пилососом |
| Індикатор заповнення пилозбірника | відсутній |
| Кількість рівнів потужності | 2 режими + Турборежим |
| М'який валик | є |
| Модуль для вологого прибирання | є |
| Потужність всмоктування | немає даних |
| Міні-турбощітка | є |
| Наявність дисплея | без дисплея |
| Напружка акумулятора | 25.2 В |
| Насадка прямого всмоктування | немає |
| Настінний кріплення | в комплекті |
| Харчування | Акумулятор |
| Споживана потужність | 150 Вт |
| Підлога/Килим | є |
| Регулятор потужності | на ручці |
| Тип пилососу | вертикальний |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип ручки | Пряма |
| Тип прибирання | сухе + вологе |
| Турбо-режим | є |
| Турбощітка | немає |
| УФ-обробка | немає |
| Рівень шуму | 83 дБ |
| Циклонна система | є |
| Час повного заряджання акумулятора | 4 роки |
| Час роботи від акумулятора (звичайний режим) | 58 хв |
| Щілинна | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 528 ₴










