
Биндер Agent B-22-2
8 874 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN40918
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Биндер Agent B-22-2
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Agent |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 500x320x400 мм |
| Глибина перфорації | 3-7 мм |
| Максимальна товщина перфорації | 22 |
| Максимальна товщина палітурки | 450 аркушів |
| Максимальний формат | А4 |
| Вимкнення ножів | є |
| Коригування глибини перфорації | є |
| Спосіб палітурки | пластикова пружина |
| Тип | Ручний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 874 ₴



