
Биндер Agent BM-15 R (3:1)
6 478 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN40919
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Биндер Agent BM-15 R (3:1)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Agent |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.75 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 465х360х265 мм |
| Глибина перфорації | 3-7 мм |
| Максимальна товщина перфорації | 15 |
| Максимальна товщина палітурки | 140 аркушів |
| Максимальний формат | А4 |
| Вимкнення ножів | є |
| Коригування глибини перфорації | є |
| Спосіб палітурки | металева пружина |
| Тип | Ручний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 478 ₴



