
Видеорегистратор Tiandy TC-R324160 Spec:E/B/R/N/V4.1, 160ch, 24HDD, 4K, 4RJ45, RPS
195 315 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN41765
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
TC-R324160 - це високопродуктивний мережевий відеоеєстратор, розроблений для масштабних систем відеоспостереження. Завдяки підтримці до 160 IP-камер він підходить для великих підприємств, комерційних центрів та інфраструктурних об'єктів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIANDY |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аудіовиходи | 1/(3.5 мм) |
| Аудіовходи | 1/(3.5 мм) |
| Відеовиходи | VGA, HDMI/x2 |
| Кількість камер, що підключаються | 160 шт |
| Максимальна ємність дисків | 24 Тб /(для кожного HDD) |
| Метод стиснення аудіо | AAC, G711U, ADPCM_DIV4, G711A |
| Тип | IP-відеорегістратор |
| Формати запису відео | S+265, H.265, H.264, S+264 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 195 315 ₴





