
Геймерский стол 1stPlayer Moto-GT 1460 (MOTO-GT-1460-25-BN)
13 481 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN42384
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Геймерський стіл 1STPLAYER Moto-E 1460 є оптимальним рішенням як для сучасного офісного працівника, так і для будь-якої людини, яка більшу частину свого робочого часу проводить перед екраном монітора.
Максимальне навантаження — 80 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 1stPlayer |
| Ширина | 1400 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 14.7 кг |
| Глибина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висувна поліця для клавіатури | відсутня |
| Висувні ящики | відсутні |
| Висота | 720-1170 мм мм |
| Відкриті полиці | відсутні |
| Кабельне введення | є |
| Матеріал рами | Сталева |
| Матеріал стола. | P2PB |
| Надставка | немає |
| Величина коліс | Без коліс |
| Підставка під системний блок | відсутня |
| Регулятор висоти | є |
| Регулятор нахилу | відсутній |
| Світлодіодне підсвічування | без підсвічування |
| Форма | Прямокутник |
| Колір | чорний з коричневим |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 481 ₴






