ITech CELB 202R являє собою наклонно-поворотне кріплення для телевізорів з діагоналлю 26 - 42" і вагою до 30 кг. Наклонно-поворотний кронштейн для телевізора добре підійде для приміщень зі складною геометрією. Помістивши кронштейн для телевізора на стелю, ви зможете змінювати положення телевізора в вертикальній площині і зможете спостерігати екран під різними кутами. Наклонно-поворотний кріплення для телевізора особливо зручно використовувати в приміщеннях, де багато сонячного світла, який заважає комфортному перегляду телеканалу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ITech |
| Колір | Чорний |
| Тип кронштейна | Похило-поворотна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Перегляд кронштейна | стельовий |
| Допустиме навантаження | 30 кг |
| Максимальний стандарт VESA | 200x200 мм |
| Відстань від стіни | 608 - 858 мм |
| Рекомендована діагональ | 26" - 42" |
| Стандарти VESA | 75х75 мм, 100х100 мм, 200х200 мм |
| Кут нахилу | -20° |
| Кут повороту | 180° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 306 ₴





