
Монітор ASUS VZ249HG (90LM0BV1-B01A71)
4 041 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN47831
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тонкий 23,8-дюймовий IPS-монітор формату Full HD (1920 x 1080) з мінімальною товщиною усього 5,5 мм.
Технологія SmoothMotion: частота оновлення 120 Гц, підтримка VRR.
Технологія Eye Care Plus з режимом поліпшеного колірного сприйняття допомагає користувачам із порушеннями кольорового зору краще розрізняти кольори, а нагадування про перерву дозволяє контролювати час, проведений за екраном.
Програмне забезпечення DisplayWidget Center для легкого налаштовувати параметрів монітора.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Тип матриці | IPS |
| Розміри | |
| Вага | 2.69 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | 1 |
| Kensington Lock | є |
| VESA | 75x75 мм |
| VGA (D-sub) | 1 |
| Ігрові технології | немає |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 538x380x210 мм |
| Діагональ екрану | 23.8" |
| Додаткові роз'єми | mini-jack 3.5 мм |
| Вигнутий екран | Немає |
| Контрастність | 62.50069 |
| Концентратор USB | немає |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулювання по висоті | відсутнє |
| Сенсорний | Немає |
| Співвідношення сторін | 0.67292 |
| Споживана потужність (в роботі) | 25 Вт |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Колір | Чорний |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 120 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 041 ₴






