
Монітор Dell AW2524HF (210-BJPH)
25 710 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN47836
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блискавична частота оновлення
Завдяки частоті оновлення 500 Гц, що підтримує навіть найінтенсивніші ігрові процеси, ви ніколи не пропустите жодної події.
Висока швидкість відгуку
Час відгуку 0,5 мс забезпечує плавність ігрового процесу зі зменшенням розмитості та примар для кристально чіткої графіки.
Дії без сліз
Завдяки новітній технології AMD FreeSync Premium та сертифікації VESA Adaptive Sync ви отримаєте більш плавний ігровий процес без заїкань та сліз.
Перевага під будь-яким кутом
Технологія Fast IPS забезпечує стабільні кольори без розмиття незалежно від положення монітора.
Візуальні ефекти
Завдяки 99% кольоровому охопленню sRGB ігровий світ виглядає більш реалістично і має яскраві відтінки.
Для більш комфортної та тривалої гри постійно включене апаратне рішення ComfortView Plus Low Blue Light, сертифіковане TUV, знижує навантаження на очі, зберігаючи сяйво кольору.
Дизайн для прогеймерів
Дизайн Legend 2.0, натхненний еспортом, включає регульовану підставку, шестикутну основу і висувний підвіс для гарнітури, щоб ви могли грати так, як вам зручно.
Підвіс для гарнітури
Підтримуйте порядок на столі завдяки вбудованому висувному утримувачу для гарнітури.
Шестигранна основа
Шестикутна основа дозволяє збільшити простір для зручного розміщення миші та клавіатури.
Регульована підставка
Повністю регульована підставка забезпечує максимальний комфорт під час гри.
Розширені можливості налаштування гри
Підвищіть рівень гри за допомогою таких вбудованих інструментів, як стабілізатор темряви, консольний режим, лічильник частоти кадрів та таймер. Для тих, хто хоче покращити ігровий процес, передбачено чотири унікальні накладки, що забезпечують покращену видимість.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Тип матриці | IPS |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Вага | 6.01 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 2 |
| HDMI | 1 |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 556.26х500.38х243.84 мм |
| Діагональ екрану | 24.5" |
| Додаткові роз'єми | 2хUSB3.2, RJ45 |
| Вигнутий екран | Немає |
| Контрастність | 41.66736 |
| Концентратор USB | 2хUSB3.2 |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулювання по висоті | є |
| Сенсорний | Немає |
| Співвідношення сторін | 0.67292 |
| Споживана потужність (в роботі) | 74 Вт |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Колір | Чорний |
| Час реакції | 0.5 мс |
| Частота оновлення | 500 Гц |
| Яскравість | 400 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 710 ₴








