
Монітор Dell P2725QE (210-BRDS)
22 492 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN47840
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Максимальна чіткість і комфорт
DELL P2725QE розроблений для тих, хто працює з візуальним контентом і даними. 27-дюймова IPS-панель з роздільною здатністю 4K UHD (3840x2160) передає зображення з найвищою чіткістю, а також має чудові кути огляду та охоплення sRGB 99% — це ідеальний вибір для дизайнерів, редакторів та аналітиків.
Плавність завдяки 100 Гц
Монітор підтримує частоту оновлення 100 Гц, що забезпечує комфортну роботу, плавне прокручування тексту, чітку анімацію та менше навантаження на очі при тривалому використанні.
Професійна ергономіка та Pivot
Підставка монітора дозволяє регулювати висоту, нахил, обертання та переведення в портретний режим. Це дає змогу легко адаптувати робоче місце під індивідуальні потреби.
Універсальне підключення: USB-C та RJ-45
Монітор оснащено портами HDMI, DisplayPort, USB-C з підтримкою Power Delivery та RJ-45 для дротового підключення до мережі. Це дозволяє використовувати його як док-станцію, підключаючи ноутбук лише одним кабелем.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Тип матриці | IPS |
| Розміри | |
| Вага | 6.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 |
| Kensington Lock | є |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Ігрові технології | немає |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 612.5х535.7х192.16 мм |
| Діагональ екрану | 27" |
| Додаткові роз'єми | 1хUSB Type-C, RJ-45 |
| Вигнутий екран | Немає |
| Контрастність | 62.50069 |
| Концентратор USB | 3хUSB3.2 |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Дозвіл екрану | 3840х2160 |
| Регулювання по висоті | є |
| Сенсорний | Немає |
| Співвідношення сторін | 0.67292 |
| Споживана потужність (в роботі) | 25.5 Вт |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Колір | Сірий |
| Час реакції | 5 мс |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Яскравість | 350 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 492 ₴










