
Монітор Dell P3225QE (210-BQZY)
30 033 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN47843
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Великий екран 4K UHD для точності та простору
Монітор DELL P3225QE має діагональ 31.5 дюйма та роздільну здатність 3840x2160, що гарантує неймовірну деталізацію, комфорт при роботі з великою кількістю інформації та зображень.
Висока плавність і кольорова точність
IPS-панель з частотою 100 Гц та охопленням sRGB 99% забезпечує яскраву, чітку та точну передачу кольорів, що важливо для дизайнерів, інженерів та аналітиків.
Сучасне підключення
USB-C із передачею даних, відео та зарядкою, HDMI, DisplayPort і вбудований Ethernet (RJ-45) забезпечують гнучкість підключення до будь-якої робочої станції.
Ергономічність і адаптивність
Підставка з регулюванням по висоті, нахилом, поворотом та підтримкою Pivot дозволяє працювати з комфортом у будь-якому положенні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Тип матриці | IPS |
| Розміри | |
| Вага | 9.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 |
| Kensington Lock | є |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Ігрові технології | немає |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 713.4х619х215 мм |
| Діагональ екрану | 31.5" |
| Додаткові роз'єми | 1хUSB Type-C, RJ-45 |
| Вигнутий екран | Немає |
| Контрастність | 62.50069 |
| Концентратор USB | 3хUSB3.2 |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Дозвіл екрану | 3840х2160 |
| Регулювання по висоті | є |
| Сенсорний | Немає |
| Співвідношення сторін | 0.67292 |
| Споживана потужність (в роботі) | 27.8 Вт |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Колір | Сірий |
| Час реакції | 5 мс |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Яскравість | 350 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 033 ₴






