
Монітор Dell S3225QS (210-BQWP)
19 728 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN47844
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нескінченні розваги
Дивіться фільми або граєте в ігри, насолоджуйтесь захоплюючим видовищем з підвищеним комфортом для очей на 4-зірковому сертифікованому моніторі.
Покращений екран ComfortView Plus
Знижує шкідливе випромінювання синього світла до 35%, забезпечуючи комфорт протягом дня без втрати точності кольору.
Частота оновлення
Плавна робота без сліз завдяки AMD FreeSync Premium (частота оновлення до 120 Гц) та ультранизький час відгуку 4 мс створюють захоплюючі враження для роботи та розваг.
Ультразручний
Конструкція з бічним доступом включає порт HDMI, що забезпечує швидке та зручне налаштування.
Продуманий дизайн у кожній деталі
В основі нашого дизайну лежить прагнення екологічності. Саме тому при виготовленні нашого монітора зверху до низу використовуються перероблені матеріали, включаючи до 85% переробленого пластику, 100% переробленого алюмінію, 50% переробленої сталі та не менше 20% переробленого скла, що становить до 46% переробленого вмісту за вагою. Використання цих матеріалів допомагає скоротити кількість відходів та знизити вплив на довкілля.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Тип матриці | VA |
| Розміри | |
| Вага | 7.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Kensington Lock | є |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Ігрові технології | AMD FreeSync Premium |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 709.2x424.8x64 мм |
| Діагональ екрану | 31.5" |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Вигнутий екран | Немає |
| Контрастність | 125.00069 |
| Концентратор USB | немає |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | 2х5 Вт |
| Дозвіл екрану | 3840х2160 |
| Регулювання по висоті | є |
| Сенсорний | Немає |
| Співвідношення сторін | 0.67292 |
| Споживана потужність (в роботі) | 32 Вт |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Колір | чорний з сріблястим |
| Час реакції | 4 мс |
| Частота оновлення | 120 Гц |
| Яскравість | 300 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 728 ₴






