Отримайте віртуальні світи завдяки якості WQHD
Досліджуйте обширні та деталізовані ландшафти ігор з роздільною здатністю WQHD і плавим, відчутними візуальними ефектами в ігровому моніторі ультраширокого дозволу з легендарним дизайном.
Завантажтеся в масштабні деталі
Досліджуйте, чи ви відкриті світи або вирішуєте складні завдання, ви ніколи не відпустите жодної деталі завдяки дозволу WQHD і 34-дюймовій ультраширокій панелі з кривою 1500R.
Никогда не пропустите ні одного удару
Плавний, четкий і відгукливий ігровий процес завдяки високій частоті оновлення і малому часу відклика.
Розроблено з урахуванням побажань геймерів
Грайте з комфортом завдяки культовому дизайну, враховуючи ергономіку, економію місця та універсальні можливості підключення.
Розширена служба обміну
Ваш монітор поставляється з послугою Advanced Exchange Service. Якщо після видалення діагностики виникне необхідність у заміні монітора, вона буде відправлена вам на наступний робочий день (включаючи вигорання OLED).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Тип матриці | VA |
| Розміри | |
| Вага | 9.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Kensington Lock | є |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Ігрові технології | AMD FreeSync Premium, Adaptive Sync |
| Безрамковий монітор | Немає |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 806x555x232 мм |
| Діагональ екрану | 34" |
| Додаткові роз'єми | 2хUSB3.2 |
| Вигнутий екран | Да |
| Контрастність | 125.00069 |
| Концентратор USB | немає |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Дозвіл екрану | 3440х1440 |
| Регулювання по висоті | є |
| Сенсорний | Немає |
| Співвідношення сторін | 0.88125 |
| Споживана потужність (в роботі) | 32 Вт |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Колір | Чорний |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 180 Гц |
| Яскравість | 400 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 156 ₴





