
Монітор Dell S3425DW (210-BQWR)
21 849 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN47847
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Монітор DELL S3425DW 34" пропонує захоплюючий досвід завдяки ультраширокому вигнутому екрану з роздільною здатністю 3440x1440 і співвідношенням сторін 21:9. Частота оновлення 120 Гц, час відгуку 1 мс та підтримка FreeSync забезпечують плавну та чітку картинку без затримок. Покриття кольорів sRGB 95% і підтримка HDR10 гарантують яскраві й реалістичні зображення. Порти HDM, USB-C та вбудовані динаміки (MM) роблять його ідеальним рішенням для роботи та розваг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Тип матриці | VA |
| Розміри | |
| Вага | 9.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | 2 |
| Kensington Lock | є |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Ігрові технології | AMD FreeSync Premium |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | немає даних |
| Діагональ екрану | 34" |
| Додаткові роз'єми | 1хUSB Type-C |
| Вигнутий екран | Да |
| Контрастність | 125.00069 |
| Концентратор USB | 2хUSB3.1 |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | 2х10 Вт |
| Дозвіл екрану | 3440х1440 |
| Регулювання по висоті | є |
| Сенсорний | Немає |
| Співвідношення сторін | 0.88125 |
| Споживана потужність (в роботі) | 31 Вт |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Колір | Білий |
| Час реакції | 5 мс |
| Частота оновлення | 120 Гц |
| Яскравість | 300 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 849 ₴






