
Монитор Acer 24.5" Predator XB253QFbmiiprx (UM.KX0EE.F05) IPS Black 300Hz
7 803 ₴
- Немає в наявності
- Код: IN47916
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Випробуйте неймовірно плавний ігровий процес із цим дисплеєм FHD із частотою оновлення 300 Гц і часом відгуку 1 мс. Завдяки FreeSync Premium і підтримці HDR10 ви отримаєте неперевершені візуальні відчуття. Дисплей охоплює 99% колірного простору sRGB і використовує технологію In-Plane Switching для чудової точності передачі кольору. Acer VisionCare та ергономічна підставка забезпечують комфорт під час тривалих ігрових сеансів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Тип матриці | IPS |
| Розміри | |
| Вага | 4.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Kensington Lock | є |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Ігрові технології | AMD FreeSync Premium |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 560x550x250 мм |
| Діагональ екрану | 24.5" |
| Додаткові роз'єми | mini-jack 3.5 мм |
| Вигнутий екран | Немає |
| Контрастність | 41.66736 |
| Концентратор USB | немає |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Потужність аудіосистеми | 2х2 Вт |
| Регулювання по висоті | є |
| Сенсорний | Немає |
| Співвідношення сторін | 0.67292 |
| Споживана потужність (в роботі) | 28 Вт |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Колір | Чорний |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 300 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 803 ₴




