
Монитор Acer 27" Vero B277UGbmiiprzx (UM.HB7EE.G14) IPS Black 120Hz
8 670 ₴
- Немає в наявності
- Код: IN47932
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Монітор Acer Vero B277UGbmiiprzx — це 27-дюймовий універсальний дисплей з сучасною IPS-матрицею, що забезпечує яскраву, насичену та точну передачу кольорів у будь-яких умовах роботи. Завдяки роздільній здатності 2560x1440 (WQHD) ви отримуєте чітке деталізоване зображення, зручне для багатовіконної роботи, обробки фото, відео, офісних задач і перегляду контенту. Широкі кути огляду 178°/178° дозволять бачити яскраву картинку з будь-якої точки.
Пристрій підтримує ергономічне регулювання — змінюється висота, нахил, поворот екрана й навіть переворот у вертикальний (портретний) режим. Вбудовані динаміки дають змогу проводити дзвінки або дивитись відео без додаткової акустики. Монітор екологічний завдяки використанню матеріалів з вторинної сировини у корпусі та мінімалізму в упаковці.
Всі необхідні сучасні інтерфейси (HDMI, DisplayPort, USB-Hub, аудіовихід) роблять Acer Vero B277UGbmiiprzx зручним варіантом як для офісу чи дому, так і для дизайнерських чи навчальних цілей. Технології Acer VisionCare (анти-мерехтіння, Low Blue Light) дбають про комфорт очей навіть при тривалому користуванні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Роздільна здатність екрану | 2560х1440 |
| Тип матриці | IPS |
| Розміри | |
| Вага | 8.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Kensington Lock | є |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Ігрові технології | Adaptive Sync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 640х560х200 мм |
| Діагональ екрану | 27" |
| Додаткові роз'єми | mini-jack 3.5 мм |
| Вигнутий екран | Немає |
| Контрастність | 62.50069 |
| Концентратор USB | 3хUSB3.0 |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Потужність аудіосистеми | 2х2 Вт |
| Регулювання по висоті | є |
| Сенсорний | Немає |
| Співвідношення сторін | 0.67292 |
| Споживана потужність (в роботі) | 21 Вт |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Колір | Чорний |
| Час реакції | 4 мс |
| Частота оновлення | 120 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 670 ₴




