Acer Nitro XF273UF3bmiiprx — це ігровий 27-дюймовий монітор сучасного покоління, створений для геймерів та користувачів, які цінують якість зображення, плавність у динамічних сценах і комфорт під час тривалої роботи.
Дисплей виконано на IPS-матриці з широкими кутами огляду, забезпечує природну передачу кольорів та високу чіткість. Монітор підтримує ігрові технології (наприклад, AMD FreeSync Premium), що дозволяють насолоджуватися динамічним та плавним ігровим процесом без підривів картинки.
Завдяки ергономічній підставці ви легко налаштуєте висоту, нахил, обертання або використаєте монітор у портретному режимі (Pivot). Є підтримка кріплення VESA для монтажу на стіну або тримач.
Acer Nitro XF273UF3bmiiprx стане хорошим вибором для ігор, мультимедіа, роботи з графікою чи програмування завдяки поєднанню сучасних технологій, універсального набору інтерфейсів підключення (HDMI, DisplayPort) і стильного дизайну.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Роздільна здатність екрану | 2560х1440 |
| Тип матриці | IPS |
| Розміри | |
| Вага | 6.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Kensington Lock | є |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Ігрові технології | AMD FreeSync Premium |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 620 х 520 х 240 мм |
| Діагональ екрану | 27" |
| Додаткові роз'єми | mini-jack 3.5 мм |
| Вигнутий екран | Немає |
| Контрастність | 41.66736 |
| Концентратор USB | немає |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Потужність аудіосистеми | 2х2 Вт |
| Регулювання по висоті | є |
| Сенсорний | Немає |
| Співвідношення сторін | 0.67292 |
| Споживана потужність (в роботі) | 55 Вт |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Колір | Чорний |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 300 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 400 ₴










