Насолоджуйтесь кожною найдрібнішою деталлю на першому в світі IPS-моніторі з приголомшливим коефіцієнтом контрастності 3000:1
Кращий вид
Завдяки на 47% глибшому чорному в порівнянні зі звичайним IPS, панелі з низьким коефіцієнтом відбиття, яка покращує коефіцієнт контрастності, більш плавним зображенням із частотою оновлення 120 Гц і винятковій точності кольору з 99% DCI-P3 та Display P3, кожна деталь вашої роботи помітна.
Панель з низьким коефіцієнтом відбиття
Панель із низьким коефіцієнтом відбиття зменшує відблиски від зовнішніх джерел світла та покращує контрастність екрана.
Більш плавний візуальний досвід
Частота оновлення 120 Гц забезпечує менше мерехтіння, більш плавне прокручування та більш плавний рух, ніж монітори з частотою 60 Гц.
Адаптується до вашого середовища
Вбудований датчик навколишнього освітлення інтелектуально оптимізує яскравість і колірну температуру залежно від вашого оточення.
Покращений ComfortView Plus
Наші найновіші монітори зменшують випромінювання шкідливого синього світла до ≤35%, порівняно з ≤50% у попередньому поколінні, забезпечуючи комфорт для очей протягом усього дня без шкоди для точності кольорів.
Блискавична ефективність
Завдяки різноманітним варіантам підключення залишайтеся на зв’язку з усіма периферійними пристроями та аксесуарами, щоб оптимізувати робочу конфігурацію та залишатися продуктивним і ефективним.
Розширте свою перспективу
Відчуйте безкомпромісну якість зображення завдяки послідовному з’єднанню двох моніторів 4K у Windows або macOS із підтримкою Thunderbolt 4.
Бездоганно працює з пристроями на macOS
Протестований на пристроях під керуванням macOS, цей монітор Thunderbolt із кольором P3 стане вашим ідеальним компаньйоном для пристроїв
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Тип матриці | IPS |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Вага | 7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 2 |
| HDMI | 1 |
| Kensington Lock | є |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Ігрові технології | немає |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 612 х 535 х 55 мм |
| Діагональ екрану | 27" |
| Додаткові роз'єми | mini-jack 3.5 мм |
| Вигнутий екран | Немає |
| Контрастність | 125.00069 |
| Концентратор USB | 4xUSB3.0 |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Дозвіл екрану | 3840х2160 |
| Регулювання по висоті | є |
| Сенсорний | Немає |
| Співвідношення сторін | 0.67292 |
| Споживана потужність (в роботі) | 25 Вт |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Колір | Сріблястий |
| Час реакції | 8 мс |
| Частота оновлення | 120 Гц |
| Яскравість | 600 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37 699 ₴







