
Монітор MSI PRO MP245G
5 761 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN48026
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Монітор PRO MP245G задає нові стандарти для офісних моніторів з погляду ергономіки та екологічності. У ньому реалізовано технологію MSI EyesErgo для комфорту очей, а частота оновлення екрану становить 100 Гц.
EyesErgo - це комплекс технологій та ергономічний дизайн для покращення вашого самопочуття та комфорту на роботі.
Проведіть найплавнішу онлайн-конференцію та покажіть клієнтам ідеальне рекламне відео з частотою оновлення 100 Гц. Дослідження, проведені компанією VESA, показують, що 95% користувачів вважають, що частота оновлення стала стандартом перегляду зображень без мерехтіння.
Правильна постава за робочим столом позитивно позначається на продуктивності, а також на здоров'ї та загальному самопочутті. Підставка монітора, що гнучко регулюється, допоможе налаштувати положення екрану таким чином, щоб користувач сам міг прийняти максимально комфортне положення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Тип матриці | IPS |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Вага | 3.19 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 |
| Kensington Lock | є |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-sub) | 1 |
| Ігрові технології | немає |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 539.8x414.1x207.2 мм |
| Діагональ екрану | 23.8" |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Вигнутий екран | Немає |
| Контрастність | 54.16736 |
| Концентратор USB | немає |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | 2х2 Вт |
| Регулювання по висоті | відсутнє |
| Сенсорний | Немає |
| Співвідношення сторін | 0.67292 |
| Споживана потужність (в роботі) | немає даних |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Колір | Чорний |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Яскравість | 300 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 761 ₴






