
Монітор ASUS VP227HF (90LM0880-B01O71)
3 302 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN48196
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
21,45-дюймовий безрамковий монітор із роздільною здатністю Full HD (1920 x 1080) з панеллю та широким кутом огляду 178°.
Технологія SmoothMotion: частота оновлення 100 Гц і час відгуку 1 мс (MPRT), підтримка VRR).
ASUS DisplayWidget Center – застосунок, який дозволяє налаштовувати параметри монітора за допомогою миші, а не кнопок на моніторі.
Монтаж на стіну за допомогою VESA-сумісного кріплення.
Технологія ASUS Eye Care – фільтрація синього світла та мінімізація мерехтіння, сертифіковані незалежною лабораторією TUV Rheinland.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Тип матриці | VA |
| Розміри | |
| Вага | 2.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | 1 |
| Kensington Lock | є |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-sub) | 1 |
| Ігрові технології | Adaptive Sync |
| Безрамковий монітор | Немає |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 492.7х363.8х204.4 мм |
| Діагональ екрану | 21.45" |
| Додаткові роз'єми | mini-jack 3.5 мм |
| Вигнутий екран | Немає |
| Контрастність | 166.66736 |
| Концентратор USB | немає |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулювання по висоті | відсутнє |
| Сенсорний | Немає |
| Співвідношення сторін | 0.67292 |
| Споживана потужність (в роботі) | 9.97 Вт |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Колір | Чорний |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 302 ₴








