
Монітор ASUS VG27UQ1A (90LM0AR0-B01371)
20 699 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN48216
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ASUS VG27UQ1A — вражаючий 27-дюймовий 4K UHD (3840x2160) Fast IPS монітор, що розриває шаблони геймінгу з частотою 160 Гц і блискавичним відгуком 1 мс! Кольори палають завдяки 95% DCI-P3 і HDR10, а Adaptive-Sync із FreeSync Premium та G-SYNC Compatible забезпечує плавність без розривів. Антиблікове покриття, вбудовані динаміки (2x2 Вт), порти HDMI 2.1, DisplayPort 1.4, роз’єм для навушників. Легкий (4.8 кг), стильний, із нахилом і VESA 100x100 мм. Для геймерів і творців, які хочуть зануритися в дію!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED підсвічування | 1 |
| Вбудовані динаміки | 1 /2 Вт x 2 |
| Входи | Роз’єм для навушників, HDMI(v2.1) x 2, DisplayPort 1.4 DSC x 1 |
| Діагональ екрану | 27 " |
| Контрастність (статична) | 41.66736 |
| Призначення | для ігор, для дому та офісу |
| Покриття екрану | антиблікове |
| Підтримка сторін | 0.67292 |
| Рекомендована роздільна здатність | 3840x2160 (Ultra HD 4K) |
| Тип матриці | Fast IPS |
| Тип пристрою | монітор |
| Угол обзора по вертикали | 178 ° |
| Кут огляду по горизонталі | 178 ° |
| Час реакції | 1 мс /GTG |
| Яскравість екрану | 300 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 699 ₴










