ASUS TUF Gaming VG34WQML5A — це 34-дюймовий вигнутий ігровий монітор із роздільною здатністю 3440x1440 (21:9), що поєднує надшвидку частоту 250 Гц, час відгуку 0,5 мс і насичене охоплення кольорів sRGB 130%. Технологія AdaptiveSync, підтримка HDR400 та вигнута VA-панель створюють ефект повного занурення. Завдяки інтерфейсам 2xHDMI, 2xDP, 3xUSB і аудіо, монітор готовий до будь-якої ігрової чи робочої конфігурації.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Тип матриці | VA |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED підсвічування | 1 |
| Вбудовані динаміки | 1 /2 Вт x 2 |
| Входи | USB Hub : 3x USB 3.2 Gen 1 Type-A, Роз’єм для навушників, HDMI(v2.1) x 2, DisplayPort 1.4 x 2 |
| Габарити (ШхВхТ) | 807.8 x 540.6 x 250 /з підставкою |
| Діагональ екрану | 34 " |
| Контрастність (динамічна) | 100000000:1 |
| Контрастність (статична) | 166.66736 |
| Призначення | Для ігор |
| Поворотний екран | 1 /130 мм (0 - 130 мм) |
| Покриття екрану | антиблікове |
| Підтримка сторін | 0.88125 |
| Рекомендована роздільна здатність | 3440х1440 |
| Тип пристрою | монітор |
| Угол обзора по вертикали | 178 ° |
| Кут огляду по горизонталі | 178 ° |
| Час реакції | 1 мс /(GTG), 0.5 мс (min.) |
| Яскравість екрану | 400 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 103 ₴








