DELL Alienware AW2725D — це 27-дюймовий ігровий монітор QD-OLED, який поєднує виняткову швидкість, глибокі кольори та бездоганну плавність відображення. Частота 280 Гц, час відгуку 0.03 мс, підтримка NVIDIA® G-SYNC® Compatible, AMD FreeSync™ Premium Pro та охоплення 99.3% DCI-P3 забезпечують стабільну графіку без розривів кадрів. Високий рівень яскравості до 1000 ніт, контраст 1,500,000:1 і сертифікація VESA DisplayHDR True Black 400 відкривають новий рівень візуальної глибини.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Роздільна здатність екрану | 2560х1440 |
| Тип матриці | QD-OLED |
| Розміри | |
| Вага | 6.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Kensington Lock | є |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Ігрові технології | Adaptive Sync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 609.51х516.41х206 мм |
| Геймерські | Немає |
| Діагональ екрану | 27" |
| Додаткові роз'єми | 1хUSB Type-C |
| Вигнутий екран | Немає |
| Контрастність | 1500000:1 |
| Концентратор USB | 1хUSB3.0 |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Портативні | Немає |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулювання по висоті | є |
| Сенсорний | Немає |
| Співвідношення сторін | 0.67292 |
| Споживана потужність (в роботі) | 25.3 Вт |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Колір | Синій |
| Час реакції | 0.03 мс |
| Частота оновлення | 280 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 789 ₴








