Водонагрівач серії Andris на 6 л з установкою над мийкою. Водонагрівач не тільки економить місце у вашому будинку, але і дає більше свободи вибору місця для установки обігрівача. Водонагрівач накопичувальний. Спосіб нагріву - електричний.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ariston |
| Матеріал | Картон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.1 кг кг |
| Габарити (ШхВхГ) | 315 х 315 х 250 мм |
| Дисплей | немає |
| Захист (ПЗВ) | немає |
| Захист (магнієвий анод) | є |
| Захист від перегріву | є |
| Кількість ТЕНів | 1 град. |
| Матеріал бака | Сталева |
| Потужність | 1500 Вт Вт |
| Обсяг | 6 л |
| Положення встановлення | вертикальне |
| Підведення труб | верхнє |
| Тип керування | механічне |
| Тип установки | настінне |
| Турбо-режим | немає |
| Форма бака | прямокутна |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 880 ₴






