
Планшет Doogee Tab E3+ 8/256 Grey
10 699 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN51774
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Doogee Tab E3+ — це універсальний планшет, який поєднує високу продуктивність і зручний дизайн. Завдяки потужним характеристикам, він підходить для роботи та розваг, забезпечуючи швидку обробку даних і приємний досвід користування.
Екран пристрою дає чітке зображення, а довгий час роботи без підзарядки дозволяє використовувати його протягом тривалого часу. Завдяки 12-дюймовому дисплею, що забезпечує широкий кут огляду, ви можете вільно переглядати контент.
Більше видимого контенту для підвищення ефективності робочого процесу
Планшет із співвідношенням сторін 16:10 забезпечує більше вертикального простору екрана порівняно зі звичайним екраном. Такий дизайн дозволяє відображати більший вміст під час таких дій, як перегляд веб-сторінок, читання документів та робота з електронними таблицями, мінімізуючи потребу в прокручуванні та тим самим підвищуючи продуктивність.
Міцна конструкція та надійність в поєднанні з сучасними функціями роблять його відмінним вибором для щоденного використання.
Doogee Tab E3+ працює під управлінням системи Android 15, що гарантує безперебійну та ефективну роботу різноманітних додатків на пристрої. Крім того, Android 15 представляє передові функції конфіденційності та безпеки, які пропонують користувачам ряд персоналізованих налаштувань для задоволення їхніх вимог до захисту конфіденційності.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doogee |
| Колір | Сірий |
| Операційна система | Android |
| Роздільна здатність екрану | 2000x1200 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 583 г |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Процесор | MediaTek Helio G100 |
| Кількість ядер | 8 |
| Оперативна пам'ять | 8Гб |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Серія | Doogee Tab E3+ |
| Тип матриці | IPS |
| Батарея | 8800 mAh |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Встановлена ОС | Android 15.0 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 ГБ |
| Швидка зарядка | є |
| Частота | 2.2 ГГц |
| Роз'єм | USB Type-C |
| Частота оновлення екрана | 90 Гц |
| Підтримка SD-карти | до 2 ТБ |
| Основа камери | 13 Мп |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Захист від пилу і вологи | немає |
| Бездротова зарядка | немає |
| Сканер відбитків пальців | немає |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Наявність клавіатури | без клавіатури |
| Наявність стілусу | без стілусу |
| Наяність NFC | без NFC |
| Розмір (ВхШхГ) | 278.7 x 17.3 x 7.6 мм |
| Наявність аудіо роз'єму 3.5 мм | без роз'єму 3.5 мм |
| Потужність заряджання | 18 Вт |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність чохла / захисного скла | немає |
| Розблокування по обличчю | є |
| Наявність HDMI | немає |
| Навігація система | GPS, A-GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo |
| Підтримка еSim | немає |
| Графічний процесор | ARM Mali-G57 MC2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 699 ₴










