
Плита Hansa FCGS61129H
18 445 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN52013
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Газова плита Hansa FCGS61129H поєднує ефективність приготування та надійність у кожній деталі. Варильна поверхня з нержавіючої сталі оснащена чавунними решітками, а духовка об’ємом 70 л забезпечує стабільне нагрівання й рівномірне випікання. Завдяки газ-контролю, автоматичному підпалу та рецептам на дверцятах користування стає простим і безпечним.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hansa |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Клас енергоспоживання | A |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість газових конфорок | 4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | варильна поверхня з духовкою |
| Висота | 85 см мм |
| Газ-контроль | є |
| Глибина | 60 см мм |
| Кількість конфорок | 4 |
| Кількість скла дверцят | 2 |
| Обсяг духовки | 70 л |
| Робоча поверхня | Неіржавка сталь |
| Тип | Газова |
| Тип духовки | Газова |
| Управління | поворотні перемикачі |
| Колір | нержавіюча сталь з чорним |
| Ширина | 60 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 445 ₴









